.

קורס הנדימן/הנדיוומן השלם
 דיגיטל, שיעורים חיים ומפגשי תרגול מעשי

עכשיו בדיוק הזמן ללמוד לתחזק את הבית!

צריך ללמוד לתקן דברים לבד, כי זה חלק מלנהל משק בית.  גם עבור הכנת פסטה אתם/ן מזמינים/ות בעל מקצוע?

אני לא מדבר על שיפוץ כללי. את זה באמת נכון להשאיר לבעלי מקצוע, אבל תיקונים קלים?

  • לתקן נזילה?
  • לתלות מוט וילון שנפל?
  • לתקן את הדלת של הארון?

את הדברים האלה עושים לבד!

קורס דיגיטלי (וידאו) בן 8 שיעורים מלאים

2 וובינרים לשאלות וייעוץ

שני שיעורים מעשיים, פנים אל פנים, לתרגול ולימוד הפעלה ושימוש בכלי עבודה

קו תמיכה וייעוץ טלפוני לחצי שנה

לא יודעים? לא בטוחים?

 אפשר ללמוד גם בימים שבהם מוגדר ריחוק פיזי והגיינה מוקפדת! 

אחרי שנים של הוראת מקצועות ההנדימן / הנדיוומן ויותר מ-1300 בוגרים ובוגרות שמתחזקים/ות את הבית לבד, תנו לי ללמד גם אתכם/ן.

אז עם כל שנות הניסיון שלי, בניתי עבורכם/ן דרך מצויינת ללימוד מקצועות אחזקת הבית בפלטפורמה ייחודית, המשלבת גם לימוד תיאורטי מעמיק וגם תרגול מעשי איתי, אחד על אחד, פיזית ממש, הכל במחיר מותאם לתקופה ולמצב

מה עשינו? לקחנו את הקורס הקודם ופיצלנו אותו. במקום ללמוד גם את התיאורטי וגם את המעשי בכיתה - עכשיו את החלק התיאורטי תלמדו אצלכם בנוחות של הבית ובזמנכם/ן החופשי, ואת הפרקטיקה, כמו קודם, בכיתה איתי - וככה, במחיר של 5 שיעורים בתצורה הקודמת - תקבלו 8 שיעורים מעמיקים ומחכימים... 

התכנית הנהדרת שבניתי לקורס תביא אתכם למקום של ביטחון בעצמכם וביטחון בידע שצברתם - ביטחון שייצור אצליכם רצון לגשת ולתקן את הבית לבד.

הצטרפות לקורס הזה תעניק לכם/ן גם ליווי צמוד לאחזקת הבית מיד בתום הלימודים!

כל הפרטים בהמשך העמוד -

הקורס: ההנדימן / הנדיוומן המלא - 8 מפגשים

שיעור 1

מבוא לעולם כלי העבודה

שיעור 2

עיגון (קידוח ותליה) על קירות

שיעור 3

מערכת החשמל הביתית

שיעור 4

עץ ותיקוני ריהוט

שיעור 5

עולם המים והביוב

שיעור 6

אלומיניום - תריסים ורשתות

שיעור 7

עולם איטום, הדבק והצבע

שיעור 8

עולם הדלתות והמנעולים

צורת הלימוד:

1. לימוד החומר - גישה לכל 8 השיעורים ישלחו לכם במייל באופן מסודר (אוטומטי). השיעורים עצמם בנויים מהרצאה פרונטלית בת כשעה וחצי עד שעתיים וכן ממספר (בין 5-15) הדגמות של תיקונים שכיחים, מפורטות ומוסברות.


2. לאחר כל 4 שיעורים, ביום המוגדר בסילבוס, יתקיים שיעור בכיתה וירטואלית (זום) באורך של כשעה וחצי, להרחבת היריעה, לשאלות ולהבהרות לגבי התחומים הנלמדים.


3. במהלך תקופת הלימוד ולאחריה
, בתיאום דקדקני, יתקיימו  שני שיעורים פרטניים מעשיים בני 120 דקות (שעתיים!), בכיתה מותאמת (גם בתל אביב וגם בירושלים) ובהם תלמדו תתרגלו ותבנו ביטחון ב:

שיעור מעשי ראשון - תרגול מעשי ל 4 שיעורי הקורס הראשונים - הפעלת כלי העבודה החשמליים והנטענים דרך תרגולים ומשימות לביצוע - תרגול הברגות שונות במברגה, קידוח בחומרים שונים (עץ, מתכת וקירות), תלית מדפים ואביזרים על קירות וכו'. (לשיעור זה גם תוכלו להביא את כלי העבודה שברשותכם/ן ולתרגל איתם את מגוון התרגולים) , עבודה שגרתית בעץ מתועש, עבודה על מודל של אביזרי חשמל (שקעים וגופי תאורה).

שיעור מעשי שני - (לאחר 4 השיעורים האחרונים) תרגול חוזר של שימוש במברגות (לצורך חיזוק הביטחון) וכן משימות מעשיות בנושאי 4 השיעורים - החלפת ברזים לסוגיהם, החלפת סיפון, פתיחת סתימה, החלפת רשת יתושים, יישום שפכטל על קיר, שימוש באקדח מרק (סיליקון), החלפת ידיות, מנעול וצילינדר וכו'.  

4. בתום הקורס ולקראת עצמאות באחזקת הבית תקבלו ליווי לשאלות ולתמיכה למשך 6 חודשים.

הערה - בכל זמן נתון יהיו בכיתה 2-3 מתרגלים/ות בלבד (בחלוקה לעמדות עבודה מרוחקות), כאשר בין כל משתתפ/ת למשתתפ/ת יתבצע חיטוי כלים וציוד.

 

מחיר: 1485 ש"ח

(ניתן לחלק ל 6 תשלומים ללא ריבית) 

איך זה עובד?

הקורס הקרוב ייפתח רשמית ב-23 לאוגוסט (ההרשמה פתוחה מעתה ועד ה-23 לאוגוסט, תאריך הפתיחה), יום ראשון בערב.

ביצוע הרשמה ותשלום לקורס בכפתור שבתחתית העמוד. מיד לאחר התשלום תקבלו שני דברים - חשבונית מס קבלה ושם משתמש וסיסמא לכניסה לצפייה בקורס. 

במהלך השבוע שלאחר הרכישה, ניצור איתכם קשר ונתאם את שעות התרגול הספציפיות שלכם/ן במפגש המעשי הראשון בהתאם לאזור המתאים לכם/ן.

המפגשים המעשיים, בני 120 דקות כל אחד, יתקיימו בכיתה בתל אביב או בירושלים בתאריכים ובשעות הנקובים בסילבוס. 

לאחר תום הקורס נתאם איתכם את שעות התרגול של מפגש התרגול המעשי השני.

(אני אהיה בכיתה במשך כל זמן התרגול ואהיה אתכם/ן באופן אישי. בכל עמדת תרגול יהיו עד 2 תלמידים/ות בו זמנית. מתודולוגיה זו מאפשרת את הריחוק הנדרש וכן חיטוי וניקוי הכלים בין השיעורים)

נקודה חשובה - מי שמפספס/ת שיעור תרגול מעשי, יכול/ה לבוא ולהשלים, ללא תשלום נוסף, בקורס הבא (תקף ל 12 חודשים)

לקראת שעת השיעור הוירטואלי יישלח אליכם מייל עם הזמנה למפגש באפליקציית "ZOOM". השיעור יתחלק ל 2. בחלקו הראשון ( כ-45 דקות) ארחיב ואדגיש את עיקרי ארבעת השיעורים שלמדתם. יתרת הזמן תוקדש לשאלות שלכם בנושא חומרי הלימוד.

נקודה חשובה - מי שמפספס/ת שיעור וירטואלי, יכול/ה לקבל אותו מוקלט ו/או להשלים אותו, ללא תשלום נוסף, בקורס הבא (תקף ל 12 חודשים)

 

בתום הקורס אשלח בדואר ישראל תעודת סיום הקורס.

כבר מתחילת הקורס ועד 6 חודשים מיום סיום הקורס אעמוד לרשותכם לייעוץ ותמיכה בכל עת, כדי לתמוך את "הקפיצה למים" שלכם, באחזקת הבית (קו התמיכה והייעוץ יפעל בהתאם לתקנון - לחצו כאן)

 

מספר הטלפון שלי, אם צריך:   054-7726388

(ניתן לחלק ל 6 תשלומים ללא ריבית) 

טופס יצירת קשר למתעניינים וקבלת פרטים נוספים!
מלאו את הפרטים ואחזור אליכם באופן אישי

סילבוס

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.